Poznajmy się! 2017-04-19T10:59:45+00:00

Ekipa LOOK INSIDE

Sylwia
Sylwia
Kobieta która naprawdę potrafi zaskakiwać. Ma w sobie ogromne pokłady  energii, optymizmu i wiary. Na pierwszy rzut oka spokojna dziewczyna, ale nie dajmy się zwieść!  Kłębi się w niej milion myśli na raz, do tego stopnia, że potrafi podczas rozmowy nagle zamilknąć, a po czasie okazuje się, że ze swojego natłoku myśli zapomniała je wypowiedzieć.  Niekiedy się boi, ale jej wiara pomaga jej przetrwać nawet najtrudniejsze sytuacje, bo wie, że zawsze ktoś nad nią czuwa i pomoże.
Mikołaj
Mikołaj
Studiuje informatykę, choć najlepiej odnalazłby się w roli psychologa. Niepoprawny marzyciel i motywator. W życiu najbardziej ceni sobie wolność i spokój ducha, a rodzina i przyjaciele zawsze stoją u niego na pierwszym miejscu. Jest wrażliwy i opiekuńczy ale nigdy nie daje się zdominować. Jest moim totalnym przeciwieństwem a mimo to najlepszym przyjacielem. To dzięki niemu w czasie naszych podróży czuje się bezpiecznie.

Tworzymy zgraną parę już od 2011 roku, a od czerwca 2016 roku jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Naszą wspólną pasją jest podróżowanie, dlatego nie potrafimy usiedzieć w domu dłużej niż miesiąc. Jesteśmy osobami, którym ciągle jest mało wrażeń. Lubimy stawiać sobie nowe wyzwania i sprawdzać się w niecodziennych sytuacjach. Nasze życie, to ciągła podróż. Czasem wyjeżdżamy na tydzień, a czasem na kilka miesięcy. Nie traktujemy jednak naszych podróży jednostkowo. Jest to nasz sposób na spędzenie życia. Nie lubimy się martwić, przejmować przyszłością i żyć według utartych schematów. Najważniejsza jest dla nas miłość, bycie w zgodzie z naturą i samym sobą. Uwielbiamy spędzać czas na łonie natury, delektować się pięknem tego świata. Nie przepadamy za to za wielkimi miastami i tłumami ludzi. A, i zapomniałabym o najważniejszym. Nie planujemy! Jak już zdążyliśmy kilka razy zauważyć, z naszych planów nic nie wychodzi. Wolimy oddać naszą drogę w ręce Boga, bo on ma dla nas już swój plan idealny.

mapa świata
Share